با حضور دکتر دهقانی فیروزآبادی؛

تفاهم نامه همکاری بین دانشگاه آزاد اسلامی و شرکت نوآوران توسعه ملی امضا شد

۲۴ فروردین ۱۴۰۰ | ۱۴:۱۰ کد : ۱۷۷ اسلایدر اصلی اخبار و رویدادها
تعداد بازدید:۲۴
تفاهم نامه همکاری بین شبکه پژوهشی و آزمایشگاهی دانشگاه آزاد اسلامی و شرکت نوآوران توسعه ملی منعقد شد.
تفاهم نامه همکاری بین دانشگاه آزاد اسلامی و شرکت نوآوران توسعه ملی امضا شد

به گزارش روابط عمومی معاونت تحقیقات، فناوری و نوآوری دانشگاه آزاد اسلامی؛ در راستای اجرای سیاست های اداره کل صنعت و دانشگاه برای بهره‌مندی از توان علمی و تحقیقاتی دانشگاه به منظور توسعه همه جانبه در انجام پروژه های کاربردی و موردنیاز صنعت و همچنین  ارائه خدمات تبادل فناوری و به خصوص کارآفرینی، تفاهم نامه همکاری به امضای دکتر روح الله دهقانی فیروزآبادی معاون تحقیقات، فناوری و نوآوری دانشگاه آزاد اسلامی و رئیس شبکه پژوهشی و آزمایشگاهی و دکتر هادی نیلفروشان مدیرعامل شرکت نوآوران توسعه ملی رسید.

این تفاهم نامه در راستای همکاری در انجام پژوهش های مسئله محور مورد نیاز صنعت، ارائه خدمات تبادل فناوری و کارآفرینی مطابق ظرفیت ها و امکانات طرفین منعقد شد.

معرفی اساتید توانمند و پتانسیل واحدهای دانشگاهی در ارائه خدمات آزمایشگاهی و تجهیزاتی و همچنین استارت آپ ها به شبکه سرمایه گذاران، استفاده از ظرفیت های اطلاع رسانی، در اختیار گذاشتن زیرساخت های فنی و آزمایشگاهی، همکاری در ارائه نیازهای فناورانه صنعت و جامعه به دانشگاه و همکاری در انعقاد قرادادهای صنعت و اساتید بخشی از محورهای این تفاهم نامه است.

دکتر روح الله دهقانی فیروزآبادی معاون تحقیقات، فناوری و نوآوری دانشگاه آزاد اسلامی در نشست امضای این تفاهم نامه گفت: دانشگاه آزاد اسلامی ظرفیت های فراوانی برای توسعه در بخش های مختلف دارد و اعضای هیات علمی این دانشگاه نیز از انگیزه بالایی برای اقدام در بخش پروژه های صنعتی و میدانی برخوردار هستند. 

وی افزود: ایده ها و طرح های جدید و فناورانه ای وجود دارد که قابلیت اجرایی شدن در حوزه های مختلف را دارند. بسیاری از اعضای هیات علمی در واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی فعالیت های مرتبط با کسب و کار و بازار دارند و این موضوع می تواند  گفتمان دانشگاه آزاد اسلامی برای تبدیل شدن به دانشگاه کارآفرین با مسئولیت اجتماعی بالا را محقق سازد.

گفتنی است در این جلسه دکتر وحید ضرغامی قائم مقام معاونت تحقیقات، فناوری و نوآوری و دکتر لاله ملک نیا مدیرکل کانون های دانشگاه، صنعت و  جامعه دانشگاه آزاد اسلامی نیز حضور داشتند.


نظر شما :