برگزاری اولین جلسه هیات مدیره صندوق پژوهش و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی در سال ۱۴۰۰

۳۰ فروردین ۱۴۰۰ | ۱۳:۲۸ کد : ۱۸۱ اسلایدر اصلی اخبار و رویدادها
تعداد بازدید:۳۳
مهندس غلامزاده گفت: صندوق موظف گردید تا از ظرفیت موجود در بانک­ها و اهرم کردن منابع به منظور تامین مالی حوزه تجاری­ سازی فناوری استفاده کند.
برگزاری اولین جلسه هیات مدیره صندوق پژوهش و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی در سال ۱۴۰۰

به گزارش روابط عمومی معاونت تحقیقات، فناوری و نوآوری دانشگاه آزاد اسلامی،  اولین جلسه هیات مدیره صندوق پژوهش و فناوری با حضور دکتر روح الله دهقانی فیروزآبادی؛ معاونت تحقیقات، فناوری و نوآوری، دکتر مجید مشکینی؛ مشاور و نماینده تام‌الاختیار رئیس دانشگاه آزاد اسلامی در هیئت‌های امنای استانی (به نمایندگی از شرکت توسعه آزاد پاسارگاد)، دکتر پیام نجفی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان اصفهان (به نمایندگی از شرکت نگین بذر دانش)، دکتر وحید ضرغامی؛ قائم مقام معاونت تحقیقات، فناوری و نوآوری و مهندس عسکری غلام‌زاده مدیرعامل صندوق پژوهش و فناوری در سال 1400 برگزار شد. در این جلسه مصوب گردید، صندوق اقدامات لازم در خصوص احداث و ایجاد شعبات استانی خود را انجام داده و به فراخور ظرفیت­ها و اولویت­های استان­ها، این امر در دستور کار صندوق قرار گیرد.

در همین زمینه مهندس عسکری غلامزاده؛ مدیرعامل صندوق پژوهش و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی، ضمن بیان خبر برگزاری اولین جلسه هیات مدیره صندوق در سال جدید، عنوان کرد: صندوق موظف گردید تا از ظرفیت موجود در بانک­ها و اهرم کردن منابع به منظور تامین مالی حوزه تجاری­سازی فناوری استفاده کند.

وی اظهار داشت: بکارگیری ظرفیت موجود در دانشگاه در راستای "تامین مالی جمعی" که در آن صندوق پژوهش و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی نقش کلیدی بر عهده دارد از جمله دیگر مصوبات جلسه بود که در جلسه بعدی هیات مدیره، دستورالعمل­های و مدل­های مورد نیاز  ارائه خواهد شد و اقدامات بعدی پس از تصویب این موارد در هیات مدیره، صورت خواهد پذیرفت.

 


( ۱ )

نظر شما :