جلسه مشترک میان صندوق پژوهش و فناوری غیردولتی دانشگاه آزاد و صندوق حمایت از تحقیقات و توسعه صنایع پیشرفته برگزار شد

۳۱ فروردین ۱۴۰۰ | ۰۹:۰۱ کد : ۱۸۲ اسلایدر اصلی اخبار و رویدادها
تعداد بازدید:۳۴
استفاده از ظرفیت کارشناسی طرفین به منظور ارزیابی و نظارت تسهیلات درخواستی صاحبان فناوری و همچنین استفاده از ظرفیت مشاورین فنی موجود در صندوق حمایت از تحقیق و توسعه صنایع پیشرفته به منظور بکارگیری در ارزیابی تسهیلات و ضمانت نامه بخشی از توافقات این جلسه بود.
جلسه مشترک میان صندوق پژوهش و فناوری غیردولتی دانشگاه آزاد و صندوق حمایت از تحقیقات و توسعه صنایع پیشرفته برگزار شد

به گزارش روابط عمومی معاونت تحقیقات، فناوری و نوآوری دانشگاه آزاد اسلامی؛ جلسه مشترک میان صندوق پژوهش و فناوری غیردولتی دانشگاه آزاد و صندوق حمایت از تحقیقات و توسعه صنایع پیشرفته 30 فروردین ماه با حضور مهندس عسکری غلامزاده مدیرعامل صندوق پژوهش و فناوری غیردولتی دانشگاه آزاد و دکتر شهیاد آبنار عضو هیات مدیره و مشاور مدیرعامل در امور فنی و اقتصادی صندوق حمایت از تحقیقات و توسعه صنایع پیشرفته برگزار گردید.
استفاده از ظرفیت کارشناسی طرفین به منظور ارزیابی و نظارت تسهیلات درخواستی صاحبان فناوری و همچنین استفاده از ظرفیت مشاورین فنی موجود در صندوق  حمایت از تحقیق و توسعه صنایع پیشرفته به منظور بکارگیری در ارزیابی تسهیلات و ضمانت نامه بخشی از توافقات این جلسه بود.
همچنین مقرر شد امکان استفاده از ظرفیت مشاورین فنی موجود در صندوق حمایت از تحقیقات و توسعه صنایع پیشرفته به منظور منتورینگ و توانمندسازی صاحبین ایده در اکوسیستم دانشگاه آزاد اسلامی در دستور کار قرار گیرد و با هم افزایی و تشریک مساعی، طرفین از ظرفیت های شعبات استانی دو صندوق برای پیشبرد امور مربوط به استان ها استفاده نمایند.
در این جلسه امکان صدور ضمانت نامه و اعطای تسهیلات و همچنین امکان صدور بیمه نامه محصولات در حوزه فناوری به منظور کاهش ریسک مترتب بر بازار محصولات از سوی صندوق حمایت از تحقیقات و توسعه صنایع پیشرفته برای متقاضیان معرفی شده از سوی صندوق پژوهش و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی مورد بحث و بررسی قرار گرفت و در نهایت طرفین در این زمینه به توافق رسیدند.


( ۲ )

نظر شما :