دکتر دهقانی فیروزآبادی خبر داد؛

صدور مجوز فعالیت مراکز رشد سطح ۱ و ۲ دانشگاه آزاد اسلامی از سوی وزارت علوم

تعداد بازدید:۳۶
معاون تحقیقات، فناوری نوآوری دانشگاه آزاد اسلامی گفت: مجوز فعالیت مراکز رشد سطح ۱ و ۲ دانشگاه آزاد اسلامی از سوی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری صادر شد.
صدور مجوز فعالیت مراکز رشد سطح ۱ و ۲ دانشگاه آزاد اسلامی از سوی وزارت علوم

به گزارش روابط عمومی معاونت تحقیقات، فناوری و نوآوری دانشگاه آزاد اسلامی؛ دکتر روح الله دهقانی فیروزآبادی معاون تحقیقات، فناوری و نوآوری دانشگاه آزاد اسلامی گفت: در راستای حمایت و با توجه به ارزیابی و سطح بندی صورت گرفته برای مراکز رشد دانشگاه و تایید شورای سیاستگذاری و راهبری مراکز رشد دانشگاه، مجوز فعالیت کلیه مراکز رشد سطح 1 و 2 دانشگاه صادر شد.

وی اظهار داشت: با عنایت به انعقاد تفاهم نامه همکاری بین معاونت پژوهش و فناوری وزارت عتف و معاونت تحقیقات، فناوری و نوآوری دانشگاه آزاد اسلامی مراکز رشد دانشگاه در ابتدا مجوز اولیه و راه اندازی را از دانشگاه و وزارت عتف دریافت می کنند. سپس این مراکز براساس 38 شاخص ارزیابی شده در سه سطح قرار می گیرند. نتایج سطح بندی مراکز رشد با حضور نماینده وزارت عتف در شورای سیاستگذاری و راهبری مراکز رشد به تایید رسیده و مراکز رشد سطح 1 و 2 جهت صدور مجوز به وزارت عتف معرفی می شوند.

معاون تحقیقات، فناوری و نوآوری دانشگاه آزاد اسلامی تصریح کرد: مراکز رشد اصفهان (هر دو مرکز رشد)، اراک، مشهد، واحد علوم و تحقیقات تهران، واحد تهران جنوب، ایلام، بجنورد، واحد تهران  شمال، دزفول، زاهدان، نجف آباد، زنجان، ساری، قائم شهر، کرج، قوچان، اهواز، اردبیل، رودهن، سنندج، درود و الیگودرز موفق به اخذ مجوز فعالیت شده اند. امید است که واحدهای دانشگاهی با برنامه ریزی دقیق و حمایت از مراکز رشد خود بتوانند در سطح بندی سال آتی در جایگاه بالاتری قرار گیرند.


نظر شما :