با حضور مهندس عسکری غلامزاده صورت گرفت؛

امضای تفاهم‌نامه دانشگاه آزاد اسلامی استان کرمان با صندوق پژوهش و فناوری

تعداد بازدید:۸
تفاهم‌نامه همکاری صندوق پژوهش و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی با دانشگاه آزاد اسلامی استان کرمان با حضور مسئولان منعقد شد.
امضای تفاهم‌نامه دانشگاه آزاد اسلامی استان کرمان با صندوق پژوهش و فناوری

به گزارش روابط عمومی معاونت تحقیقات، فناوری و نوآوری دانشگاه آزاد اسلامی؛ با حضور مهندس عسگری غلامزاده مدیرعامل و مدیر توسعه صندوق پژوهش و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی، تفاهم‌نامه همکاری دانشگاه آزاد اسلامی استان کرمان با صندوق منعقد شد.

عسکری غلام‌زاده در آیین انعقاد تفاهم‌نامه همکاری با دانشگاه آزاد اسلامی کرمان با برشمردن فعالیت‌های این صندوق توضیح داد: صندوق‌های پژوهش و فناوری با هدف تمرکز بر ارائه خدمات مالی و حمایتی به طرح‌ها و شرکت‌های فناور با اخذ مجوز از هیئت وزیران کار خود را آغاز کرده‌ و با توجه به تخصصی بودن حوزه‌های فنی یا جغرافیایی ارائه خدمات، نهادهای مختلف دولتی، عمومی یا خصوصی به اخذ مجوز راه‌اندازی صندوق اقدام کرده‌اند.

وی افزود: دانشگاه آزاد اسلامی به عنوان بزرگ‌ترین دانشگاه کشور نیز از این امر مستثنی نبوده و با هدف ارائه خدمات بهتر و سهل‌الوصول‌تر به جامعه مخاطبان خود از سال ۱۳۹۴ درصدد ایجاد صندوق تخصصی برآمده است که با تغییرات بنیادین رویکرد مدیریت عالی دانشگاه و تغییر مسیر از «آموزش‌محوری» به «دانشگاه کارآفرین» این امر شتاب بیشتری یافته و در نهایت با هدایت مدبرانه رئیس و معاون تحقیقات، فناوری و نوآوری دانشگاه و اطمینان به کادر مدیریتی جوان و پرانگیزه، این صندوق دهه فجر ۱۳۹۹ رسماً راه‌اندازی شد.

امضای تفاهم‌نامه استان کرمان با صندوق پژوهش و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی

مدیرعامل صندوق پژوهش و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی گزارشی از اقدامات صورت گرفته صندوق در یک سال اخیر ارائه کرده و گفت: در راستای افزایش کمی و کیفی خدمات صندوق به دانشگاه آزاد اسلامی استان کرمان و مباحث مربوط به هم‌افزایی مشترک در راستای حمایت از پژوهشگران و نخبگان گام‌های بزرگی برداشته شده است.

در پایان این مراسم تفاهم‌نامه همکاری بین دانشگاه آزاد اسلامی استان کرمان و صندوق پژوهش و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی با حضور عسکری غلام‌زاده و علیرضا منظری توکلی منعقد شد.


نظر شما :